Kodu / Meist

Meist

Frizzante (itaalia keeles ”kihisev”, ”mullitav”) veini- ja gurmeepood frizza.eu sündis meie suurest kirest itaalia elustiili ja selle maa parimate viljade vastu.

Olles firmaga Emerante 10 aastat maale toonud itaalia disainmööblit, tundus loomuliku valikuna laiendada oma tegevust ja pakkuda paljudele võimalust nautida tipptasemel itaalia veine ja gurmeetooteid.

Meie tootevalik ei ole hetkel suur, kuid see-eest tehtud suure pühendumusega. Pakume ainult neid veine, mis meile endale maitsevad ja millel on oma lugu rääkida. Alguses pärinesid kõik meie veinid pikkade traditsioonidega Itaalia veinitootjatelt, kes on pälvinud rahvusvahelist tunnustust. Enamik meie veinidest on märgisega D.O.C.G – eriti oluline on G, mis tuleb sõnast garantita ja tähendab garanteeritud kvaliteeti, pudel-pudeli kaupa ja peensusteni kontrollitud tootmist. Tänaseks oleme geograafiat laiendanud. Nii on meie valikusse lisandunud Bonnaire šampanjamaja Prantsusmaalt ning Josep Ventose veinimaja Hispaaniast. Ka nemad on väiksed ja sõltumatud tootjad, kes kasvatavad kõik oma marjad ise ning midagi kokku ei osta.